Sportovní a dětská jízdní kola

Je libo karbonový silniční speciál s hmotností necelých 8 kg? Nebo snad raději celoodpružené horské kolo s 29palcovými plášti? V pestré kolekci sportovních kol ŠKODA si vybere každý – nadšený cykloturista stejně jako náročný profesionál. Stačí se jen rozhodnout pro hladký asfalt, nebo těžký terén. A nezapomněli jsme ani na ty nejmenší. Navrhli jsme pro ně jak 16palcové kolo v barvách ŠKODA Motorsport, tak i první opravdový „bajk“ s přehazovačkou.

Městská jízdní kola

I při jízdě na kole po městě můžete dokonale vyjádřit svůj styl. Třeba díky designovému bicyklu Voiturette, který svým jménem odkazuje až k samotným kořenům naší značky. V nabídce kolekce městských jízdních kol ŠKODA jsou modely nejen dámské a pánské, ale dokonce i skládací. Klasickou přehazovačku byste u nich však hledali marně, ta do města zkrátka nepatří. Proto se u našich městských kol o změnu převodů stará jedinečný sedmirychlostní náboj s vnitřním řazením.

Elektrokola

Tahle kola mají šťávu! Ať už se vydáte kamkoliv, je pánský a dámský model ŠKODA eBike vždy připraven podpořit váš výkon špičkovým elektrickým pohonem Shimano STePS s výkonem 250 W/50 Nm. Při jízdě můžete plynule volit ze třech režimů, nebo elektroniku zcela vypnout a spolehnout se jen a pouze na své svaly. Užijte si na asfaltu nebo v lehčím terénu nejmodernější technologie zabalené do moderního designu elektrokol ŠKODA eBike.

Kolekce cyklistického oblečení a doplňků

Podívejte se na aktuální kolekci vybavení na kolo. K dispozici je vám nepřeberné množství produktů, jako jsou dresy, cykloláhve, nářadí a mnoho dalšího.

.